خلاصه کتاب

تله شادمانی

Happiness trap

امتیاز ثبت شده

5/5

نوشته شده بر پایه‌ی رویکرد درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT)

اثری از راس هریس (Russ Harris)

زمان مطالعه 4 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

کتاب تله شادی

سوالات متداول

مدیتیشن با بالا بردن هوشیاری و خودآگاهی ما، به ما کمک می کند که در لحظه و حال زندگی کنیم و نسبت به دیگران رحم و شفقت بیشتری داشته باشیم.

مرتباً در حال ارزیابی کردن ارزش‌ها و دارایی‌های شما می‌باشد، مرتباً قیافه‌ی شما، موقعیت اجتماعی شما و ثروت شما را برآورد کرده و با مقایسه کردن شما با دیگرانی که از شما بیشتر دارند هرگز اجازه نمی‌دهد که احساس رضایتمندی و شادی داشته باشید.

وقفه و تأملی که بین فکر کردن و عمل کردن به وجود می‌آید سبب می‌شود شما متوجه شوید همیشه لازم نیست که به هر چیزی واکنش نشان دهید در نتیجه به شما کمک می‌کند که انتخاب‌های بهتری در مجموع داشته باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه