قوانین و مقررات بهترین شو

کلیه افرادی که قصد خرید اشتراک خلاصه کتاب و دوره‌های آموزشی سایت بهترین شو را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را  به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به خرید از سایت بهترین شو کنند. تيم تخصصی بهترين­ شو اميدوار است که به شما در کمک فراگیری دوره‌ها، كتاب­‌های آموزشی و مطالب مفيدی كه در اختيارتان قرار می‌‌دهد، به موفقيتی كه می‌خواهيد، دست پيدا كنيد.

  1. تمامی فعالیت‌ها در مجموعه‌ی بهترين شو، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

  2. بهترين شو حق هیچگونه دخل و تصرف و انتشار اطلاعات خصوصی ارائه شده توسط کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، ندارد و همواره به حقوق كاربران احترام می‌گذارد.

  3. حساب كاربری شما، نبايد در اختيار ديگران قرار بگيرد.

  4. هر گونه کپی برداری از اطلاعات سایت، مطالب، نوشته‌‌ها و طراحی سایت، ممنوع می‌باشد.

  5. هرگونه توهین، تهدید، تهمت علیه پشتیبان، سایر اعضای تیم آموزشی و سایر کاربران ممنوع بوده و باعث مسدود شدن حساب کاربری می‌گردد.

  6. هرگونه سعی در ایجاد اختلال در سایت، قابل پیگیری است.

  7. ارائه‌ی آدرس ایمیل غیرواقعی، جعل هویت دیگران، ممنوع می‌باشد.

  8. استفاده از سايت بهترين شو یا هر بخشی از محتوای آن، به شکلی که نقض قوانین نافذ باشد، یا این که فریب‌کارانه، گمراه‌کننده و یا توهین‌آمیز باشد، ممنوع است.

  9. کاربر نباید در سایت بهترین شو اظهاراتی (Comment) را بگذارد که بیان کننده نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این بخش را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مستردد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.