خلاصه کتاب

شدن اثر میشل اوباما

Becoming Michelle Obama

امتیاز ثبت شده

5/5

داستان تحول روحی و رشد و تکامل یک زن سیاه پوست

اثری از میشل اوباما (Michelle obama)

زمان مطالعه 5 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

شدن میشل اوباما

سوالات متداول

او می‌دانست که هر فرد علایق، اهداف و آرزوهای به خصوص خودش را دارد؛ اما این را قبول نداشت که باید برای رسیدن به یک هدف شخصی، زندگی مشترک دو نفر به هم بریزد. او که به الهام از زندگی خانوادگی‌ای که در کودکی تجربه کرده، به دنبال زندگی‌ آرام خانوادگی بود، به سختی می‌توانست بلندپروازی‌های شوهرش را درک کند. با این حال این درک دوطرفه از خواسته‌های طرفین، باعث رشد هر دویشان شده بود.

تجربه به او نشان داد که در باور عموم مردم، بانوی اول مقامی رسمی نیست و نباید در کارهای دولتی دخالت کند؛ بنابراین، میشل تلاش کرد پروژه‌هایی مستقل اما متناسب باسیاست‌های دولتی آغاز کند.

در هر موقعیتی صحبت از برابری و یکسان بودن مردم می‌زد. در جامعه‌ی نژادپرستانه‌ی آمریکا، بودن موفقیت او و همسرش بستر را فراهم کرده بود تا بتوانند از برابری و تساوی سخن بگویند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه