خلاصه کتاب

کیمیاگر

The Alchemist

امتیاز ثبت شده

5/5

داستان روح بی قراری که در پی یافتن افسانه شخصی اش است 

اثری از پائولو کوئیلو (Paulo Coelho)

زمان مطالعه 4 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

کیمیاگر

سوالات متداول

ما می‌توانیم یک افسانه شخصی در ذهنمان تعریف کنیم و با اقداماتی که انجام می‌دهیم آن افسانه‌ی ذهنی را به یک پدیده کاملا واقعی تبدیل کنیم و این‌گونه معنای کیمیاگری را متوجه شویم. بنابراین یک کارآفرین از کتاب کیمیاگر یاد می‌گیرد که به هیچ عنوان در برابر سختی‌ها و مشکلات در راه رسیدن به افسانه‌ی شخصی خود کوتاه نیاید.

همیشه عمل کن (فقط یک راه برای یادگیری وجود دارد، عمل کردن) از پافشاری کردن دست برندار (رمز زندگی در هفت بار شکست خوردن و هشت بار بلند شدن است) ترس از موانع از خود موانع بزرگ‌تر است.

کیمیاگر در واقع به کسی می‌گوییم که می‌تواند چیزی بی‌ارزش را به چیزی ارزشمند تبدیل کند. کیمیاگر می‌تواند با قدرت و دانش خود ماهیت یک پدیده را تغییر دهد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه