خلاصه کتاب

چگونه یک فرد را مثل یک کتاب بخوانیم؟

How to read a person like a book?

امتیاز ثبت شده

4.5/5

شناخت دیگران بر اساس زبان بدن شان

اثری از جرالد اروین نیرنبرگ (Gerald Erwin Nuremberg)

زمان مطالعه 5 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

چگونه یک فرد را مثل کتاب بخوانیم

سوالات متداول

لبخند مستطیلی، دیگری لبخند بالا که در آن دندان­‌های بالایی نمایان هستند و دهان به طور کلی کمی باز است و لبخند ساده که یک لبخند معمولی است، این لبخند زمانی اتفاق می‌افتد که شخصی خوشحال باشد، لب‌ها به عقب و بالا خمیده شوند، اما هیچ دندانی نمایان نشود، لبخند پهن در شرایط هیجانی و لذت‌بخش رخ می‌دهد.

او در یک وضعیت خشک و عمودی با مچ پای قفل شده می نشیند، دست هایش به هم گره می شود و به طور ریتمیک با انگشت شستش، روی دست دیگرش را ماساژ می دهد، این حرکات او یک نگرش عصبی را به بیننده نشان می دهد.

برای درک ژست‌ها و تعیین تناسب اجزای آن، ابتدا باید چندین ارتباط غیرکلامی را که به راحتی قابل تشخیص هستند و اغلب با آنها مواجه می­شوید، درک کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه