خلاصه کتاب

چگونه بخواهید؟ چگونه برسید؟

How to apply? How to get there?

امتیاز ثبت شده

5/5

ارائه 22 روش کارآمد تا بتوانید به آنچه که می‌خواهید برسید

اثری مشترک از وین دایر و استر هیکس (Wayne Walter Dyer and Esther Hicks)

زمان مطالعه 5 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

چگونه بخواهید؟ چگونه برسید؟

سوالات متداول

این کتاب در قالب آن که چگونه باشید و چگونه عمل کنید، همچنین به شما می‌آموزد که چگونه نباشید و چگونه عمل نکنید و چطور از چیزهایی که باعث ناراحتی شما می‌شود دوری کنید و چگوته به موفقیت و خودسازی برسید نوشته شده است.

ارائه روش‌های کارآمد که می‌توانید به آنچه که می‌خواهید برسید و مهم نیست کجا و در چه موقعیتی باشید، مهم این است که این کتاب در هر حال روشی را پیش روی شما قرار خواهد داد تا زندگیتان را  پر از شادی و نشاط کنید و کتاب چگونه بخواهید؟ چگونه برسید؟ به شما یاد می‌دهد چطور به حق خود برسید.

افرادی که به دنبال عزت نفس و خودآگاهی از خود هستند این کتاب می تواند به آن ها کمک کند تا بهتر خود را شناخته و به موفقیت برسند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه