خلاصه کتاب

نمی‌توانی به من آسیب بزنی

You can not hurt me

امتیاز ثبت شده

4.5/5

یادگیری استقامت 

اثری از دیوید گاگینز (David Gugins)

زمان مطالعه 5 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

نمی توانی به من آسیب بزنی

سوالات متداول

در آن اتفاق، به دنبال مزایایی باشید که برای شما به همراه دارد. درواقع تمام مشکلات و دردهایی که تجربه می­کنید شما را قوی ­تر می­کند.

بخشی از ذهنمان که ما را عقب نگه می­دارد، به عنوان “فرماندار” ذهن ما شناخته می­شوند که از محدودیت‌های ما اگاه بوده و به ما می‌گوید که ریسک نکنیم. برای حذف فرماندار ذهن، باید از منطقه ­ی امن خود، خارج شویم.

بامصرف كردن 40 درصد توان خود، تحمل درد شما افزایش می­یابد و به شما امکان می­دهد که ذهنیت محدود کننده­ی خود را رها کنید. این قانون 40 درصد است. وقتی شروع به عبور از این 40 درصد کنید، عملکرد بهتری خواهید داشت. با این کار نتایج فوق العاده­ای کسب می‌کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه