خلاصه کتاب

مثل هنرمندها بدزدید

 steal like an artist

امتیاز ثبت شده

4.5/5

۱۰ نکته درباره خلاقیت که هیچ‌کس به شما نگفته است

اثری از آستین كلئون (Austin Kleon)

زمان مطالعه 5 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

مثل هنرمندها بدزدید

سوالات متداول

افرادی که بسیار باهوش‌تر و بهتر از شما هستند، افرادی که واقعا کار جالبی انجام می‌دهند. به آنچه که در مورد آن صحبت می‌کنند، کاری که انجام می‌دهند و به چیزی که مرتبط هستند، توجه کنید.

از کاه کوه نسازیم و به جای فرار از آن، تأثیر را در آغوش بگیریم. هنرمندان،خوب می‌دانند که هیچ چیز اورجینال یا اصلی نیست. تمام کارهای خلاقانه بر اساس آنچه پیش از این اتفاق افتاده، ساخته می‌شوند. هر ایده جدید ترکیب یا ریمیکس یک یا چند ایده قبلی است.

وقتی ناشناس هستید، هیچ فشاری وجود ندارد. کاری که می‌خواهید را انجام دهید. آزمایش کنید. وقتی مردم به شما توجه کرده و به خصوص زمانی که پول به شما پرداخت کنند، دیگر هرگز آن آزادی را به دست نخواهید آورد. آن را با مردم به اشتراک بگذارید. هنر خود را به وسیله اینترنت نشر دهید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه