خلاصه کتاب

متفکران بزرگ

Great Thinkers

امتیاز ثبت شده

4.5/5

چگونه فلسفه بخوانیم

اثری از آلن دو باتن (Alain de Botton)

زمان مطالعه 5 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

کتاب متفکران بزرگ

سوالات متداول

خلاصه کتاب متفکران بزرگ درباره بزرگ‌ترین فیلسوفان، جامعه‌شناسان و هنرمندان غرب و شرق است. این کتاب تلاش می‌کند تا کاربردی‌ترین ایده‌های باستانی و مدرن در حوزه فلسفه، سیاست و هنر را به راحتی آب خوردن به ما توضیح بدهد.
در جهان پر از مشغله امروز، بسیاری از ما وقت خواندن کتاب‌های قطور فلسفی یا جامعه‌شناسی و رمان را نداریم. به همین دلیل از درون توخالی‌تر می‌شویم و فرصتی برای شناخت خودمان پیدا نمی‌کنیم. خلاصه کتاب متفکران بزرگ، چکیده‌ای از مهم‌ترین ایده‌ها برای شناخت خودمان و جهان را بیان می‌کند.
بسیاری از مردم فکر می‌کنند که فلسفه یا هنرهای کلاسیک هیچ تأثیری روی زندگیمان ندارد. در صورتی که ما در هر لحظه به این مسائل وابسته‌ایم. شناخت واضح و شفاف از جهان و درون خودمان می‌تواند مفهوم زندگی را برایمان روشن کند. نوشته‌هایی همچون کتاب متفکران بزرگ و کتاب اضطراب منزلت برای زندگی روزمره ما حیاتی هستند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه