خلاصه کتاب

قورباغه ات را قورت بده

Swallow your frog

امتیاز ثبت شده

4.5/5

ارائه تکنیک ها و روش هایی برای جلوگیری از تنبلی 

اثری از برایان تریسی (Brian Tracy)

زمان مطالعه 5 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

قورباغه ات را قورت بده

سوالات متداول

در فاصله­ی رفت و آمد بين خانه و محل كار، با گوش دادن به کتاب‌های صوتی، برنامه‌ها یا آموزش های زبان، بهترین استفاده را از این زمان ببرید و به هنگامی که درحال انتظار اتوبوس هستید یادداشت برداری کنید، وقتی که منتظر کسی هستید، مطالعه کنید و در حین ظرف شستن زبان خارجی یاد بگیرید.

زمان خود را به بخش­ های مختلفی تقسیم کنید و به اهدافتان فکر کنید و در تقویم‌­تان مدیریت زمان هوشمندانه‌­ای داشته باشید. این روند را برای برنامه‌­ریزی اهداف شخصی خود نیز داشته باشید.

زيرا ثروت معمولاً به دست نمی‌آید مگر هنگامی که مردم طالبش باشند. پس این موضوع شما را در مسیر درستی قرار می‌دهد، زیرا تمایل شما را برای انجام کارهای لازم برای ثروتمند شدن افزایش می‌دهد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه