خلاصه کتاب

قدرت تمرکز

The power of concentration

امتیاز ثبت شده

5/5

راهکارهای شگفت انگیز برای تعادل در زندگی

اثری از جک کنفیلد _ مارک ویکتور هنسن لس هیویت
( Mark Victor Hessen _ Jack Canfield)

زمان مطالعه 5 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

قدرت تمرکز

سوالات متداول

به طور قطع موانع زیادی سر راه شما قرار خواهد گرفت و تنها یک ذهن متمرکز قادر به غلبه بر آن‌ها و رسیدن به هدف مورد نظر خواهد بود. ایجاد عادات موفق و تمرکز بر کارهای کوچک و روزانه‌ای که انجام می‌دهیم، عامل تغییر است. برای شکل دادن به آینده خود، ابتدا باید زمان حال خود را شکل دهیم.

برخی از مردم تصمیم می‌گیرند مشکل را فراموش کنند، انگار که وجود ندارد و برخی هم تصمیم می‌گیرند آن را حل کنند. اگر دوست دارید در زندگی مسئولیت‌پذیر باشید، باید تصمیم بگیرید که مشکل را حل کنید.

سعی کنید با خودتان رفتار منصفانه‌ای داشته باشید. تمرکز کردن روی کار، کلید اصلی است، بنابراین در حین کار اینترنت را خاموش کنید و هر چیزی که حواستان را پرت می‌کند از خود دور کنید. زمان مشخصی را به کارتان اختصاص دهید، مثلاً یک ساعت از روز را به طور کامل به کار خود اختصاص دهید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه