خلاصه کتاب

عادت‌های اتمی

Atomic habits

امتیاز ثبت شده

5/5

یک راهنمای عملی و جامع برای ایجاد عادت‌های خوب و شکستن عادت‌های بد

اثری از جیمز کلیر (James Claire)

زمان مطالعه 4 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

عادت‌های اتمی

سوالات متداول

همانقدر که ترک کردن عادات بد سخت است، ایجاد عادت‌های خوب نیز مشکل است. اما این مشکل را زمان و پشتکار حل می‌کند. اگر هر روز تنها یک درصد بهتر شوید، در پایان یک سال 37 برابر بهتر از خودتان خواهید بود.

اشتباه نکنید! عادت‌های ریز و کوچک‌تری که کمتر متوجه آن‌ها هستید، بیشترین تأثیر را در زندگی شما می‌گذارند. برای مثال عادت دارید صبح‌ها چگونه از خواب بیدار شوید؟ خلاصه کتاب صبح جادویی اثر هل‌ الراد درباره همین موضوع است.

برنامه‌ریزی برای خیلی‌ها کار سختی است و همیشه از آن فرار می‌کنند. با مطالعه خلاصه کتاب عادت‌های اتمی متوجه می‌شوید که می‌توانید با مدیریت عادت‌های خود، برای اهدافتان برنامه‌ریزی کنید و به آن پایبند باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه