خلاصه کتاب

شیطان در شهر سفید

 The Devil in the White City

امتیاز ثبت شده

4.5/5

یک درام جنایی واقعی هیجان انگیز

اثری از اریک لارسون (Erik Larson)

زمان مطالعه 4 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

The Devil in the White City

سوالات متداول

در میان رُکود رو به افزایش، آشوب‌های کارگران، بحث‌های مقامات قدرتمند و آب و هوای بد، مشکلات پشت سرهم برای برنهام (مسئول ساخت نمايشگاه)  به وجود می‌آمدند. اما برخلاف این اتفاقات عجیب و غریب، در شيكاگو نمایشگاه در سال 1893 با ساختمان‌های زیبا و باشکوه سفید رنگ افتتاح شد و به آن، شهر سفید لقب داده شد.

اختراع‌های چشمگیر مانند اولین زیپ، اولین آشپزخانه تمام الکتریکی شامل ماشین ظرفشویی، پاپ کورن کاراملی و اولین چرخ و فلک به نمایش گذاشته شدند.

هولمز لوله‌های گاز را طوری در اتاق‌ها نصب کرده بود که میهمانانش را خفه می‌کرد و همچنین آن‌ها را در اتاق عایق صدا زیرزمین آویزان و خفه می‌کرد.

پس از کشتن قربانیان، او آن‌ها را تشریح و پوست و اعضای بدنشان را جدا می‌کرد. سپس اسکلت‌ها را به دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها می‌فروخت.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه