خلاصه کتاب

سخت كوشی يا استعداد

Hard work or talent

امتیاز ثبت شده

4.5/5

تاثیر تلاش در رسیدن به موفقیت

اثری از آنجلا داركوث (Angela Darkouth)

زمان مطالعه 4 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

سخت کوشی یا استعداد

سوالات متداول

استعدادی که مادرزادی در وجود شما هست، زمانی که با تلاش شما ترکیب می­شود سطح مهارت شما را افزایش می­دهد. مهارت افزایش یافته شده،ضربدر تلاش انجام شده؛ سرانجام به موفقیت منجر می­شود.

در معادله­ ای كه بالا گفتيم برای رسيدن به موفقيت، تلاش دوبار حساب می­شود.
 یکبار برای مهارت و یکبار برای موفقیت. اما بدین معنی نیست که دو برابر مهم­تر هست. بلكه یعنی در موفقیت شما این تلاش است که نقش تصاعدی دارد نه استعداد شما.

1_ ژرف اندیشی و رویای بزرگ چیزهایی هستند که برای شما معنا دار می­باشند و می­توانند شما را برای مدت طولانی با انگیزه نگه دارند.

2_ داشتن هدف­ های کوچک ودست یافتنی در هر روز  به شما کمک می­کند که احساس برنده بودن داشته باشید و همین می­تواند سبب پیشرفت و با انگیزه ماندن شما شود. هر دوی این ­ها لازم و ملزوم یکدیگرند، یکی بدون دیگری بی معنا خواهد بود.

نظرات کاربران

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه