خلاصه کتاب

دختر خودت باش

Girl, Wash Your Face

امتیاز ثبت شده

5/5

روش هایی برای زنانی که در پی یافتن زندگی بهتر هستند

اثری از ریچل هالیس (Rachel Hollis)

زمان مطالعه 5 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

دختر خودت باش

سوالات متداول

هیچ کس نمی‌تواند به ما بگوید رویاهای مان چه‌ قدر بزرگ است. باید باور داشته باشیم که کسی نمی‌تواند آن مقصد را از ما بگیرد و کسی وجود ندارد که به ما برای دستیابی به آن کمک کند. فقط باید به خود ایمان داشته باشیم و خود را دست کم نگیریم.

زنان باید به یاد داشته باشند، هیچ فرقی بین زن و مرد از لحاظ توانایی‌ها نیست و زن و مرد در آفرینش مشترک‌اند. هر دو می‌توانند سخت تلاش کنند و آدم موفقی شوند و فقط باید به خود قول بدهیم که می‌دانیم که می‌توانیم آن‌ها را به سرانجام برسانیم.

در بسیاری از جوامع تصور بر این است که زنان باید بر طبق الگویی که آن جامعه برای‌شان مصور شده زندگی کنند. راه حل این موضوع این است که باید تلاش کنند در هر صورت باید بر فردیت خودشان احترام قائل باشند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه