خلاصه کتاب

جادوی بزرگ

Big Magic

امتیاز ثبت شده

4.5/5

زندگی خلاقانه با غلبه بر ترس

اثری از الیزابت گیلبرت (Elizabeth Gilbert)

زمان مطالعه 5 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

جادوی بزرگ

سوالات متداول

به جای غلبه بر ترس‌های خود، فقط با آن‌ها راحت باشید. بگذارید کنجکاوی شما، فرمان را در دست بگیرد و ترس‌هایتان را روی صندلی عقب قرار دهید. ترس‌های شما قرار است در اطراف باقی بمانند و چیزهایی را که برای شما مهم هستند به شما یادآوری کنند. نه کمتر نه بیشتر!

مهم نیست از کجا شروع می‌کنید. چه استعدادی داشته باشید، چه از صفر مطلق شروع کنید. به خود و جهان اعلام کنید که برای رفتن به دنبال علایق خود، صرف نظر از ترس‌ها و واکنش‌های دیگران، اینجا هستید.

چون این کار به شما کمک می‌کند ادامه دهید و صفحه بعدی را بنویسید، حرکت بعدی را با قلمو نقاشی خود انجام دهید یا ویدیوی بعدی خود را ضبط کنید، مهم نیست که دیگران درباره‌ی شما چه فکری می‌کنند.

نظرات کاربران

6 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه