خلاصه کتاب

ثروتمندترین مرد بابل

The Richest Man in Babylon

امتیاز ثبت شده

4.5/5

الهام بخش ترین کتاب در زمینه ثروتمند شدن

اثری از جورج ساموئل کلاسون (George Samuel Clason)

زمان مطالعه 5 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

ثروتمندترین مرد بابل

سوالات متداول

اين است که ابتدا به خودتان پول بدهید. مهم نیست که چقدر درآمد دارید یا چقدر کم بدست می‌آورید، همیشه مطمئن شوید که حداقل 1/10 درآمد شما صرف خرج برای خودتان می‌شود. هر سکه‌ای که پس انداز می‌كنيد، برای شما منفعت خواهد داشت.

خير. فرصت در انتظار هیچ کسی نیست. به محض اینکه سر راهتان آمد آن را بگیرید. آدم دقیقه نودی؛ کسی است که منتظر می‌ماند تا فرصت‌ها از کنارش بگذرند.

ابتدا برای خودتان دستمزدی کنار بگذارید. مخارج خود را کنترل کنید. طلای خود را از طریق سرمایه‌گذاری چند برابر کنید. سرمایه‌گذاری‌های خود را تضمین کنید. با خرید یا ساخت خانه خود،هزینه‌های زندگی‌تان را کاهش دهید. با افزایش سن نیازهای خود را تأمین کنید. یاد بگیرید، ماهرتر و عاقل‌تر شوید.

نظرات کاربران

8 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه