خلاصه کتاب

بیندیشید و ثروتمند شوید

Think and Grow Rich

امتیاز ثبت شده

5/5

راهنمای  پیوستن به موفق‌ترین افراد

اثری از ناپلئون هیل (Napoleon Hill)

زمان مطالعه 5 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

کتاب بیندیشید و ثرمتمند شوید

سوالات متداول

زمانی که ما می‌توانیم چیزی را در ذهن خود تصور کنیم بی شک می‌توانیم آن را در واقعیت محقق کنیم. قدرت تخیل نیروی عظیمی است که می‌تواند شما را به سمت جلو هدایت کند. فقط نباید فراموش کرد که تخیل بدون عمل، تلف کردن وقت است.

اگر بتوانید خود را متقاعد کنید که هدفی که تعیین کرده اید دست یافتنی است، با تمرین آن را باور پذیر کنید. شما دقیقا به  چیزی تبدیل می‌شوید که به آن فکر می‌کنید.

ضمیر ناخودآگاه مثل پشه ای از اطلاعات در ذهن شماست که افکار و برداشت‌ها را ضبط می‌کند. هر چقدر که شما افکار مثبت‌تر و باورهای بهتری در جهت تحقق رویاهای تان داشته باشید، ضمیرناخودآگاه دستورالعمل های بهتری به شما ارائه خواهد کرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه