خلاصه کتاب

اثر مرکب

The Compound Effect

امتیاز ثبت شده

5/5

آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما

اثری از دارن هاردی (Darren Hardy)

زمان مطالعه 6 دقیقه

کتاب صوتی موجود است

اثر مرکب

سوالات متداول

در کتاب اثر مرکب متوجه می‌شویم که با هم‌رنگ جماعت بودن، هیچ موفقیت بزرگی به دست نمی‌آید. همچنین از این کتاب به عنوان یک ابزار‌ و راهنما می توانید استفاده کنید برای ایجاد زندگی و موفقیتی که دنبالش هستید. مهم نیست چه چیزی یاد می‌گیرید یا ازچه استراتژی و تاکنیکی استفاده می‌کنید؛ موفقیت درنتیجه‌ی اثرمرکب به دست می‌آید.

دارن هاردی با بیش از 20 سال فعالیت در زمینه موفقیت و رشد فردی، کتاب هایی همچون بهترین سال زندگی تو و دیوانگان ثروت‌ساز، ده هفته تا موفقیت بی چون و چرا و … را در کارنامه نویسندگی خود دارد.

خلاصه کتاب اثر مرکب به هر دو صورت صوتی و نوشتاری در بهترین شو موجود است و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی یکی از این روش ها را انتخاب و مطالعه کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

بهترین شو

هدف ما در بهترین شو، یادگیری و ارتقای سطح  دانش فکری شماست. تیم مجرب بهترین شو شامل نویسندگان، مترجمان، ویراستاران و مجرب­ترین مدرسان برای ارائه‌­ی بالاترین خدمات آموزشی گرد هم آمدند.

سعی ما بر این است که در بهترین شو، بهترین و به روزترین مطالب ارائه شود که شامل جنبه های موفقیت، روانشناسی، انگیزشی، و داستانی است. همانطور که از عنوان مجموعۀ ما مشخص است، شما با استفاده از مطالب و امکانات ارائه شده در صفحات بهترین شو، قدم در مسیر موفقیت میگذارید و نسبت به گذشتۀ خود، بهترین میشوید.

ثبت نام و هدیه